-فروش تجهیزات شبکه سیسکو با گارانتی اینوو (اس ام سی سابق) 88929080 021
خانه  |  آلبوم عکس  |  راهنمای خرید  |  تبلیغات  |  دانلود  |  درباره ما  |  تماس با ما  |  درخواست همکاری  | 

تعداد دسته ها : ۴۸
تعداد محصولات :
۴۳۰
 

مرکز فروش تجهیزات شبکه سیسکو

 


88929080

ماژول شبکه سیسکو HWIC-1ADSL
Supports ATM Adaptation Layer 5 (AAL5)
Supports up to 23 virtual circuits per HWIC

Supports IP

quality of service (QoS)
Supports Dying Gasp function
Has one RJ-11 ADSL interface

قيمت: ۱۱۸۰۰۰۰۰ تومان   

ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco WS-G5484
مدل Cisco 1000BASE-SX GBIC
Uplink Ports multimode fiber -MMF
ports up to 1815 feet -550 m
Wavelength 850nm Wavelength
Condition Used, tested, working warranty

قيمت: ۱۰۰۰۰۰۰ تومان   

E900-ME
 

قيمت: ۹۰۰۰۰ تومان   

   
ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-ZX-SM

Interface

Plug-in module

Connectivity

Wired 

Application

1000BASE-ZX

Transfer Rate 1Gbps
Wavelength 1550nm

قيمت: ۱۴۰۰۰۰۰ تومان   

AE600-EE
 

قيمت: ۱۲۵۰۰۰ تومان   

   
LAPN300-UK
 

قيمت: ۴۲۰۰۰۰ تومان   

سوئیچ شبکه سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-S
نوع سوئیچ   Layer 2 Networking
پورت اترنت   48 Ethernet 10/100/1000 ports
پورت آپ لینک   2 One Gigabit Ethernet SFP ports
سایر امکانات   LAN Lite software
کشور سازنده   CHINA

قيمت: ۰ تومان   

   
روتر شبکه سیسکو مدل CISCO2821

رابط شبکه

 2 Gigabit Ethernet ports

کارتهای توسعه

 4HWICs,3PVDM,1NME-X,2AIM

حافظه FLASH

 128MB CF default

حافظه DRAM

 512MB DRAM default
کشور سازنده  CHINA

قيمت: ۰ تومان   

   
 



کانال تلگرام شرکت:

innovo1@


جهت اطلاع از موجودی شرکت و
همچنین اطلاعیه های شرکت و
جوایز ارزنده به کانال تلگرام ما
بپیوندید