-ارائه دهنده تجهیزات سیسکو
خانه  |  آلبوم عکس  |  راهنمای خرید  |  تبلیغات  |  دانلود  |  درباره ما  |  تماس با ما  |  درخواست همکاری  | 

تعداد دسته ها : ۴۸
تعداد محصولات :
۴۲۹
 

مرکز فروش تجهیزات شبکه سیسکو

 


88929080

ماژول سیسکو مدل X2-10GB-LR
انتقال اطلاعات 10 گیگابیت بر ثانیه
نوع ماژول X2
طول موج 1310nm
حداکثر فاصله 10 کیلومتر
نوع کانکتور Duplex SC

قيمت: ۴۷۵۰۰۰۰ تومان   

ماژول شبکه سیسکو EHWIC-4ESG
Management
IEEE 802.1P QoS
IEEE 802.1Q VLAN
SNMPv1, v2, and v3
Telnet, CLI, CiscoWorks LAN Management Solution

قيمت: ۸۴۰۰۰۰۰ تومان   

سوئیچ شبکه سیسکو مدل WS-C3750X-24T-S

نوع سوئیچ

 Layer 3 Networking

پورت اترنت

 

پورت آپ لینک

 

سایر امکانات

 
کشور سازنده  CHINA

قيمت: ۷۵۰۰۰۰۰ تومان   

سوئیچ شبکه سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-S
نوع سوئیچ   Layer 2 Networking
پورت اترنت   24 Ethernet 10/100/1000 ports
پورت آپ لینک   2 One Gigabit Ethernet SFP ports
سایر امکانات   LAN Lite software
کشور سازنده   CHINA

قيمت: ۰ تومان   

   
ماژول شبکه سیسکو GLC-BXD
 
 
 
 
 

قيمت: ۲۳۰۰۰۰۰ تومان   

EA6900--ME
 

قيمت: ۵۸۰۰۰۰ تومان   

   
روتر شبکه سیسکو مدل CISCO3945E/K9

مدل

Cisco 3945 w/SPE250

GE

4

EHWIC

3

DSP

3

SM

4

قيمت: ۰ تومان   

ماژول شبکه سیسکو C3850-NM-4-10G

Device Type

Expansion module

Form Factor

Plug-in module 

Technology

Wired

Protocol GigE, 10 GigE
Transfer Rate 10 Gbps

قيمت: ۵۸۰۰۰۰۰۰ تومان   

 



کانال تلگرام شرکت:

innovo1@


جهت اطلاع از موجودی شرکت و
همچنین اطلاعیه های شرکت و
جوایز ارزنده به کانال تلگرام ما
بپیوندید