-ارائه دهنده تجهیزات سیسکو
خانه  |  آلبوم عکس  |  راهنمای خرید  |  تبلیغات  |  دانلود  |  درباره ما  |  تماس با ما  |  درخواست همکاری  | 

تعداد دسته ها : ۴۸
تعداد محصولات :
۴۲۹
 

مرکز فروش تجهیزات شبکه سیسکو

 


88929080

ماژول سیسکو مدل X2-10GB-LR
انتقال اطلاعات 10 گیگابیت بر ثانیه
نوع ماژول X2
طول موج 1310nm
حداکثر فاصله 10 کیلومتر
نوع کانکتور Duplex SC

قيمت: ۴۷۵۰۰۰۰ تومان   

گوشی آی پی فون سیسکو CP-8851-K9

Line Appearances

5

Switch Ports

2x 10/100/1000 Ethernet

PoE

802.3af/at class 2 compliant

Bluetooth ver. 3.0, up to 30 ft range
Display 5” backlit, 24-bit color

قيمت: ۱۴۰۰۰۰۰ تومان   

سوئیچ شبکه سیسکو مدل WS-C2960G-48TC-L
نوع سوئیچ   Layer 2 Networking
پورت اترنت   44 Ethernet 10/100/1000 ports
پورت آپ لینک   4 dual-purpose uplinks
سایر امکانات   LAN Base image
کشور سازنده   CHINA

قيمت: ۰ تومان   

   
سوییچ لینکسیس LGS108
 

قيمت: ۱۶۰۰۰۰ تومان   

   
سوئیچ شبکه سیسکو مدل WS-C2960+24PC-L
نوع سوئیچ   Layer 2 Networking
پورت اترنت   24 Ethernet 10/100 PoE ports
پورت آپ لینک   2 dual-purpose ports
سایر امکانات   LAN Base image
کشور سازنده   CHINA

قيمت: ۳۵۵۰۰۰۰۰ تومان   

سوئیچ شبکه سیسکو مدل WS-C2960S-48FPS-L
نوع سوئیچ   Layer 2 Networking
پورت اترنت   48 Ethernet 10/100/1000 PoE+
پورت آپ لینک   4 One Gigabit Ethernet SFP ports
سایر امکانات   PoE + LAN Base image
کشور سازنده   CHINA

قيمت: ۰ تومان   

   
ماژول سیسکو مدل PVDM2-16

سازنده

Cisco

شرح محصول
16-channel packet fax and voice DSP module
پارت نامبر
PVDM2-16
کاربرد
ماژول و کارت
   

قيمت: ۳۰۰۰۰۰۰ تومان   

سوئیچ شبکه سیسکو مدل WS-C3750V2-24TS-S

نوع سوئیچ

 Layer 3 Networking

پورت اترنت

 24 Ethernet 10/100 ports

پورت آپ لینک

 2 SFP-based Gigabit Ethernet ports

سایر امکانات

 IP Base software feature set
کشور سازنده  CHINA

قيمت: ۳۸۰۰۰۰۰ تومان   

   
 



کانال تلگرام شرکت:

innovo1@


جهت اطلاع از موجودی شرکت و
همچنین اطلاعیه های شرکت و
جوایز ارزنده به کانال تلگرام ما
بپیوندید