-فروش تجهیزات شبکه سیسکو با گارانتی اینوو (اس ام سی سابق) 88929080 021
خانه  |  آلبوم عکس  |  راهنمای خرید  |  تبلیغات  |  دانلود  |  درباره ما  |  تماس با ما  |  درخواست همکاری  | 

تعداد دسته ها : ۴۸
تعداد محصولات :
۴۳۰
 

مرکز فروش تجهیزات شبکه سیسکو

 


88929080

سوئیچ شبکه سیسکو مدل WS-C2960X-48TD-L
    
نوع سوئیچ   Layer 2 Networking
پورت اترنت   2960-X 48 GigE 
پورت آپ لینک  2 x 10G SFP+
سایر امکانات   LAN base
کشور سازنده   CHINA

قيمت: ۷۹۰۰۰۰۰۰ تومان   

روتر شبکه سیسکو مدل CISCO888-K9

رابط شبکه

 4 Fast Ethernet ports

کارتهای توسعه

 -

حافظه FLASH

 128MB CF default

حافظه DRAM

 256MB DRAM default
کشور سازنده  CHINA

قيمت: ۱۳۰۰۰۰۰ تومان   

   
روتر شبکه سیسکو مدل CISCO3945/K9

رابط شبکه

  3 Gigabit Ethernet ports

کارتهای توسعه

  4 EHWIC , 4 DSP , 1 ISM , 4 SM slots

حافظه FLASH

  256MB CF default

حافظه DRAM

  1 GB DRAM default
کشور سازنده   CHINA

قيمت: ۱۳۹۰۰۰۰۰۰ تومان   

ماژول شبکه سیسکو HWIC-1ADSL
Supports ATM Adaptation Layer 5 (AAL5)
Supports up to 23 virtual circuits per HWIC

Supports IP

quality of service (QoS)
Supports Dying Gasp function
Has one RJ-11 ADSL interface

قيمت: ۱۱۸۰۰۰۰۰ تومان   

ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco WS-G5484
مدل Cisco 1000BASE-SX GBIC
Uplink Ports multimode fiber -MMF
ports up to 1815 feet -550 m
Wavelength 850nm Wavelength
Condition Used, tested, working warranty

قيمت: ۱۰۰۰۰۰۰ تومان   

WRT1900ACS-ME
 

قيمت: ۸۵۰۰۰۰ تومان   

   
روتر شبکه سیسکو مدل CISCO3825

رابط شبکه

 2 Gigabit Ethernet ports

کارتهای توسعه

 1SFP,2NMEs,4HWICs,2AIM,4PVDM

حافظه FLASH

 64MB CF default

حافظه DRAM

 256MB DRAM default
کشور سازنده  CHINA

قيمت: ۰ تومان   

   
Adapter IP Phone Cisco CP-PWR-CUBE-4

Product Type

Power adapter

Voltage Required

AC 100-240 V ( 47 - 63 Hz )

Voltage Provided

48 V

 

 

قيمت: ۱۳۰۰۰۰۰ تومان   

 



کانال تلگرام شرکت:

innovo1@


جهت اطلاع از موجودی شرکت و
همچنین اطلاعیه های شرکت و
جوایز ارزنده به کانال تلگرام ما
بپیوندید